Boka
Boka gruppaktivitet

Gruppaktivitet

Välj dag:   Idag   fredag   lördag   söndag   måndag   tisdag   onsdag   torsdag
Visa 7 dagar

< Tidigare Senare >
torsdag 2019-09-19
Tid Pass Resurser Platser Re­serv­er Status Boka
07:30 - 08:30 Frukost Frukost 20 0   Boka
08:45 - 09:30 3D träning 3:an, Emelie Frizell 18 0   Boka
12:15 - 12:45 Lunchpass Boxen Gymet, Josefine Halén 10 0   Boka
17:15 - 18:00 Spinning 45 2:an, Josefine Halén 18 0   Boka
17:30 - 18:30 Löpning Intervall Mats Tolfsson, Utomhus 20 0   Boka
17:45 - 18:05 Box Combat 1:an, Ellen Svensson 10 0   Boka
18:00 - 18:30 Tabata 3:an, Josefine Halén 18 0   Boka
18:15 - 19:00 Boxercise 1:an, Ellen Svensson 16 0   Boka
 
fredag 2019-09-20
Tid Pass Resurser Platser Re­serv­er Status Boka
06:30 - 07:15 Spinning 2:an, Josefine Halén 18 0   Boka
07:30 - 08:30 Frukost Frukost 20 0   Boka
12:15 - 13:00 Fredagsmys 3:an, Lars Häggblad 18 0   Boka
 
lördag 2019-09-21
Tid Pass Resurser Platser Re­serv­er Status Boka
10:30 - 11:30 Lördagsfys 3:an, Niklas Strandberg 8 0   Boka
 
söndag 2019-09-22
Tid Pass Resurser Platser Re­serv­er Status Boka
17:30 - 18:15 Spinning 2:an, Ronny Karlsson 18 0   Boka
 
mĺndag 2019-09-23
Tid Pass Resurser Platser Re­serv­er Status Boka
09:30 - 10:30 Funktionell balans 3:an, Anton 20 0   Boka
17:15 - 18:15 Funktionell Styrka 3:an, Lars Häggblad 30 0   Boka
17:30 - 18:30 Spinning 2:an, Thomas Bogsjö 18 0   Boka
18:30 - 19:30 Zumba 3:an, Lama Kaddah 25 0   Boka
 
tisdag 2019-09-24
Tid Pass Resurser Platser Re­serv­er Status Boka
07:30 - 08:30 Frukost Frukost 20 0   Boka
09:30 - 10:30 Callanetics 3:an, Jeanette Hederdahl 20 0   Boka
12:15 - 12:45 Cirkel 3:an, Josefine Halén 18 0   Boka
17:15 - 18:15 Gymträning Gymet, Josefine Halén 5 0   Boka
17:15 - 18:00 H.I.T-Mix 3:an, Julia Andreasson 20 0   Boka
17:30 - 18:30 Löpning distans+kom-i-gång löpning Lars Häggblad, Utomhus 20 0   Boka
 
onsdag 2019-09-25
Tid Pass Resurser Platser Re­serv­er Status Boka
06:30 - 07:15 Funktionell balans 3:an, Josefine Halén 20 0   Boka
07:30 - 08:30 Frukost Frukost 20 0   Boka
09:30 - 10:15 Cirkel 3:an, Josefine Halén 18 0   Boka
12:15 - 13:00 Callanetics 3:an, Petra Andersson 20 0   Boka
17:15 - 18:00 Mage/Rumpa/Lår 1:an, Julia Andreasson 25 0   Boka
17:15 - 18:15 Zumba 3:an, Lama Kaddah 25 0   Boka
18:15 - 19:00 Callanetics 3:an, Jeanette Hederdahl 20 0   Boka
 
< Tidigare Senare >

 
Denna tjänst är utvecklad av BRP Systems AB.